Orzeł Tygodnika Wprost

Energa Oświetlenie otrzymała nagrodę „Orzeł Tygodnika Wprost”. Prestiżowe wyróżnienie wręczono  laureatom z województwa pomorskiego, 24 kwietnia na uroczystej gali zorganizowanej w gdańskim hotelu „Merkury”.
Orły Tygodnika „Wprost” to nagrody dla firm i instytucji, które osiągnęły najlepsze wyniki ekonomiczne w ciągu ostatnich trzech lat, a także największy średni procentowy wzrost zysku netto w swoim województwie. Zestawienie najlepszych firm zostało opracowane przez redakcję tygodnika „Wprost” oraz agencję ratingową Bisnode.
Nagrody dla wyróżnionych  firm z województwa pomorskiego  zostały wręczone na uroczystej gali zorganizowanej w gdańskim hotelu „Merkury”. W imieniu zarządu Energi Oświetlenie nagrodę wręczaną przez redaktora naczelnego tygodnika „Wprost” odebrał dyrektor Departamentu Sprzedaży – Piotr Lidzbarski.
–  Rok 2017 zakończyliśmy z rekordowym wynikiem w historii naszej spółki. Wysokie wskaźniki ekonomiczne to efekt  wdrożenia nowego planu rozwoju Energa Oświetlenie oraz uruchomienia nowych produktów oświetleniowych. Szczególne podziękowania za wkład w budowę sukcesu, należą się zespołowi pracowników EOŚ, który udało się nam wspólnie zbudować – powiedział Michał Bełbot, prezes Zarządu Energi Oświetlenie. 
Symbolem nagrody jest wizerunek orła białego z londyńskiej siedziby emigracyjnego rządu polskiego. Pomysł wręczania  Orłów zrodził się w redakcji  po otrzymaniu  przez  jego wydawcę Michała Lisickiego  wyróżnienia  od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *