„O wychowaniu, więziach, miłości i różnych, ważnych tematach”

tn_gnp_et_1011_whiplash

SOPOT. „Whiplash” – „o docieraniu do siebie, o pokonywaniu własnych ograniczeń, a także o poszukiwaniu ojca w sobie i swojej życiowej drogi…”. Rodzicielski DKF o ważnych tematach.

Program skierowany jest do rodziców nastolatków oraz do wszystkich osób, które chciałyby poszerzyć swoje kompetencje wychowawcze na temat relacji z nastolatkiem „o wychowaniu, więziach, miłości i różnych, ważnych tematach” dotyczących rodzicielstwa, więzi rodzinnych, zakłóconych relacji i konflikcie pokoleń.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę, 15 kwietnia o godz. 18 w SWPS, Sopot, ul. Polna 16/20.

„Whiplash” (2014), reż. Damien Chazelle  – „o docieraniu do siebie, o pokonywaniu własnych ograniczeń, a także o poszukiwaniu ojca w sobie i swojej życiowej drogi…”

Andrew (Miles Teller) jest utalentowanym młodym perkusistą, uczniem konserwatorium muzycznego na Manhattanie. Chłopak marzy o wielkiej karierze. Aby zrealizować plany, postanawia dołączyć do szkolnej orkiestry jazzowej prowadzonej przez okrutnego nauczyciela Terence’a Fletchera (J.K. Simmons), który często wyładowuje swoje frustracje na uczniach. Pod kierunkiem bezwzględnego Fletchera, Andrew zaczyna dążyć do doskonałości za wszelką cenę – nawet własnego człowieczeństwa (Filmweb). Głośny film, nagrodzony wieloma najważniejszymi wyróżnieniami.

Dyskusję po filmie poprowadzi psycholog Justyna Herman – Gregorek.

whiplash

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *