Chińczyk nożem na studenta w akademiku

sopot-uszkodzenie ciała (1)

sopot-uszkodzenie ciała 2

SOPOT. 24-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała zatrzymali policjanci z Sopotu. Jak ustalili policjanci, powodem ugodzenia nożem pokrzywdzonego miała być kłótnia. Zatrzymany 24-letni obywatel Chin wczoraj usłyszał  zarzut uszkodzenia ciała. 

W niedzielę  około północy policjanci zostali wezwani na interwencje do jednego z domów studenckich na terenie Sopotu. Tam według zgłaszającego miało dojść do ugodzenia nożem jednego ze studentów.

Policjanci, którzy interweniowali na miejscu zdarzenia ustalili, że pomiędzy znajomymi doszło do kłótni. Kiedy wymiana zdań przerodziła się w awanturę 24-letni student – obywatel Chin nożem ugodził swojego 26-letniego kolegę w brzuch. W wyniku odniesionych obrażeń 26-letni pokrzywdzony trafił do szpitala.

Policjanci zatrzymali sprawcę tego przestępstwa jak również zabezpieczyli nóż kuchenny, którym ugodzony został pokrzywdzony. 24- latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, mężczyzna był trzeźwy. Wczoraj policjanci na podstawie zabranego materiału dowodowego w postaci m. in. zabezpieczonych na miejscu zdarzenia śladów kryminalistycznych, przesłuchań świadków oraz pokrzywdzonego przedstawili 24-letniemu obywatelowi Chin zarzut uszkodzenia ciała.

24-latkowi za to przestępstwo może grozić do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci zabezpieczyli od zatrzymanego mężczyzny pieniądze na poczet przyszłych kar w wysokości 2 tysięcy zł.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *