Fani na kółka! Rowerowa gra – „Gdańsk – Miasto Jutra”

GDAŃSK. 9 sierpnia w Gdańsku odbędzie się największa tegoroczna rowerowa gra miejska. Na kilkuset fanów jazdy na dwóch kółkach czekać będzie kilkugodzinna, pełna wyzwań zabawa. Intrygująca fabuła, fantastyczne postacie i niebanalne zadania w przestrzeni miejskiej, to tylko część atrakcji, jakie czekają na uczestników zabawy.

„Gdańsk – Miasto Jutra” to gra miejska, która jednocześnie będzie wielką grą planszową. Gracze są „pionkami”; karta do gry – wskazówką jak poruszać się po planszy; mapa – miniaturą owej planszy, a kolejne punkty zadaniowe kolejnymi ważnymi polami gry. W grze pojawią się fantastyczne postacie, będące elementami gry – mieszkańcami „miasta jutra”. Każda z nich ma dla graczy zadanie do wykonania a także niesie ze sobą krótką historię na temat tego, jak inwestycje transportowe wpłynęły na rozwój miasta. Na graczy czeka w sumie 18 zadań do wykonania w centrum Gdańska i w jego najbliższych okolicach. Start i finał gry odbędą się na scenie Jarmarku Św. Dominika na Targu Węglowym.

Poza masą wyzwań, będą również atrakcyjne nagrody. Na najlepszych czekają wysokiej klasy rowery z ramą karbonową, tablety i czytniki e-książek.

Zapisy drużyn rozpoczną się 24 lipca o godzinie 12.00 na stronie internetowej gry www.miastojutra.pl. Warunki są dwa: trzeba mieć ukończone 18 lat i zebrać trzyosobową drużynę. Udział w grze jest bezpłatny.

Więcej informacji o zapisach i regulamin zabawy: www.miastojutra.pl

 (gdansk.pl)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *