Młynarska we Władysławowie: totalny armagedon, zjechali wszyscy państwo Kiepscy

mlynarska agata okadka vivy

MEDIA. Agata Młynarska – celebrytka, gwiazda telewizyjna wypoczywa nad morzem – w Władysławowie, skąd napisała na swoim profilu na Facebooku m.in. w każdej knajpie faceci w gastronomicznej ciąży opędzają się od swoich dzieci i umęczonych żon…

Agata Młynarska (swoim profilu na Facebooku):

We Władysławowie jest totalny armagedon – zjechali wszyscy państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi, jedzenie jest drogie i przeważnie niedobre – ryby smażone na oleju nie pierwszej świeżości, królują gofry i fryty. Wszędzie gra muzyka, w każdej knajpie faceci w gastronomicznej ciąży opędzają się od swoich dzieci i umęczonych żon. Wiadomo, dobry browar to podstawa! Wieje, pada deszcz i bywa zimno. A jednak w przebłyskach łaskawego słońca wieczorna joga na tarasie, spacer brzegiem morza, rower wzdłuż Zatoki, zachód słońca w Juracie, zapach sosen wynagradzają wszystko! Szukam miejsc bez ludzi, z dala od tych, którzy niszczą ten rajski kawałek Polski, bez samochodów, co jest prawie niemożliwe. Jak wiemy szczęście i spokój są zawsze w głowie a wakacje nad naszym morzem doskonałym wyzwaniem by taki stan osiągnąć. Dobrego odpoczywania życzę bez chamstwa i hałasu 🙂

Po tej publikacji ukazały się opinie, m.in.

  • Jaśnie pani zniesmaczona, Hrabianka, która gardzi polskimi rodzinami z dziećmi, czy Uwaga!!! Zdaniem naszej gwiazdeczki Agaty Młynarskie, nad morze mogą jechać tylko wysportowani, szczupli i uśmiechnięci ludzie! Pozostali psują krajobraz.
  • Polskie morze, pełnia sezonu, nie rozumiem czego się Pani spodziewała o tej porze roku. Poza tym każdy na prawo do wypoczynku, nie tylko gwiazdeczki tv i celebryci.
  • Co za żałosny tekst! Taką pogardę odczuwa Pani do innych ludzi? Wprost niewiarygodne, że mogła Pani takie myśli upowszechnić.
  • Ojej, Kiepscy! Ojej, ryby i fryty! I niewygodna podróż! Jak ludzie mogą tak żyć?! I żadnych oznak uwielbienia? Ale na szczęście jest taras w Juracie! Bez chamstwa i hałasu. Niech popatrzy plebs z Władysławowa!
  • Jak Kiepscy przeszkadzają, to radzę jechać pani hrabiance na Dominikane i wynająć prywatną wyspę tylko dla siebie. I koniecznie jakiś nie kiepskich służących do podawania kapci.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *