W mieszkaniu dilera. Worek strunowy z marihuaną

POMORZE/STAROGARD GD. Zatrzymano 23-latka, który posiadał w mieszkaniu narkotyki. W czasie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli worek strunowy, w którym znajdowało się ponad 80 gramów marihuany. Śledczy przedstawią w tej sprawie zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W czasie minionego weekendu kryminalni ze Starogardu Gd. doprowadzili do swojej jednostki mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków odurzających.

Mieszkaniec Kociewia został zatrzymany w sobotę wieczorem, po tym jak policjanci znaleźli w jego mieszkaniu ponad 80 gramów suszu roślinnego. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie wykazało, że była to marihuana. Jej właściciel został przekonwojowany do komendy i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Jeszcze dzisiaj śledczy przedstawią w tej sprawie zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Są to już kolejne zabezpieczone w tym roku środki odurzające, które dzięki pracy miejscowych funkcjonariuszy nie trafią w ręce osób nieświadomych zagrożenia wynikającego z zażywania narkotyków. (KPP Starogard Gd.)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *