Kino pod gołym niebem – z kultowymi filmami

Kino z latem

POMORZE. W Stegnie latem cieszyło się zainteresowaniem kino pod gołym niebem. Kino z Biedronką obejrzało ponad 7 tys, widzów w 30 miejscowościach.

W trzeciej edycji wakacyjnego Kina z Biedronką uczestniczyło w niej ponad 7 tys. widzów. Przy sklepach sieci odbywały się bezpłatne plenerowe pokazy polskich i zagranicznych kultowych filmów. W trwającej od 16 lipca do 16 sierpnia br. akcji, projekt gościł w 30 miejscowościach.

Największą publiczność podczas tegorocznej edycji zgromadziły pokazy w Pińczowie – 500 osób, Stegnie i Dźwirzynie – po 450 osób oraz Krośnie – 400 osób. Seanse w nich cieszyły się tak dużą popularnością, że część osób oglądała je z własnych, zaparkowanych wokół strefy, samochodów. Widzowie w tych miejscowościach obejrzeli filmy: „Szybcy i wściekli 6”, „Mamma Mia” oraz „Seksmisja”. Podczas tegorocznej edycji Kino z Biedronką odwiedziło 30 miejscowości w 11 województwach. Seanse rozpoczynały się zwykle ok. godziny 21:30 i w przypadku większości projekcji kończyły przed północą.

Na projekt składały się nie tylko plenerowy ekran kinowy z wygodną widownią z miejscami do siedzenia dla 300 osób, ale także strefa wypoczynkowa. Odwiedzająca strefę publiczność mogła skorzystać z dodatkowych, bezpłatnych atrakcji: stać się na chwilę gwiazdą światowego kina dzięki specjalnej fotościance i uwiecznić swój wizerunek na pamiątkowej fotografii.

Wyświetlane filmy to 20 kultowych tytułów wybranych specjalnie z myślą o całej rodzinie.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *