Nocny spacer pijanej matki z dzieckiem

REDA. Wczoraj około godziny 22:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że jedną z redzkich ulic spaceruje prawdopodobnie pijana kobieta z małym dzieckiem w wózku. Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce i tam potwierdzili tą informację. Kobieta miała w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Dziecko zostało przekazane pod opiekę babci. O zaistniałej sytuacji zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 22 w Redzie. Dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie z informacją o pijanej kobiecie prowadzącej wózek z małym dzieckiem. Na miejsce zdarzenia zostali natychmiast skierowani mundurowi, którzy po krótkiej chwili zauważyli kobietę ze zgłoszenia. 35-latka miała problem z utrzymaniem równowagi i do tego pchała przed sobą wózek z dzieckiem. Funkcjonariusze sprawdzili jej trzeźwość i okazało się, że ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie. 2-latka, która znajdowała się wózku została przekazana pod opiekę babci.

Teraz sprawą zajmą się policjanci, których zadaniem będzie sprawdzenie sytuacji rodzinnej. Następnie zebrane informacje zostaną przekazane do Sądu Rodzinnego.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *