Karambol po uderzeniu sarny golfem

Karambol. Fot. mat. policji

POW. GDAŃSKI. W wypadku drogowym na drodze S6 w Borkowie kierująca golfem uderzyła w przebiegającą przez jezdnię sarnę. Jadąca za nią kierowca toyoty zmniejszył prędkość jazdy widząc całą sytuację. Jadąca w tym samym kierunku kierująca mercedesem uderzyła w tył toyoty, która pchnięta siłą uderzenia najechała na tył golfa. Do szpitala trafiła 38-latka kierująca golfem.

We wtorek (14 czerwca br.) o godz. 10.08 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie, że na drodze S6 w Borkowie w kierunku na Łódź doszło wypadku drogowego.
Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 38-letnia gdańszczanka jadąca golfem IV w kierunku Łodzi uderzyła w przebiegającą przez jezdnię sarnę. Po zderzeniu zmniejszyła prędkość a jadący za nią 31-letni mieszkaniec Mikołajek kierujący toyotą natychmiast zareagował na sytuacje na drodze i również zmniejszył prędkość. Jadąca w tym samym kierunku 23-letnia mieszkanka Malborka kierująca mercedesem uderzyła w tył toyoty, która pchnięta siłą uderzenia najechała na tył golfa. Do akademii medycznej w Gdańsku trafiła kierująca golfem. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej mercedesem.

Od początku 2016 roku doszło 31 kolizji oraz 2 wypadków drogowych z udziałem zwierząt leśnych. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *