Kaczmarek za Pawlaka u boku prezydenta Adamowicza

GDAŃSK. Po 10 latach rzecznik prasowy prezydenta Gdańska Antoni Pawlak oddaje fotel Magdalenie Skorupce-Kaczmarek.

Zmiana na stanowisku rzecznika prasowego ma nastąpić 1 lutego 2017 r. Antoni Pawlak (rzecznik od 2007 r.) nadal ma pracować w Urzędzie Miasta, jako doradca. Jednakże już nie będzie „twarzą” prezydenta Pawła Adamowicza.

Antoni – partner dysput intelektualnych

Paweł Adamowicz powiedział „Gazecie Wyborczej” o Pawlaku: Pozostaje w mojej drużynie. Nie wyobrażam sobie bez niego pracy. Jest człowiekiem obdarzonym ogromną wiedzą, humorem i erudycją. To interesujący partner dysput intelektualnych. Antoni prowadził monitoring mediów, przygotowywał tezy do niektórych wystąpień. Był i będzie moim doradcą. Jest bardzo cennym i ważnym pracownikiem magistratu.

Kaczmarek – z nową energią

Magdalena Skorupka-Kaczmarek pracowała przed laty w Telewizji Gdańskiej. Ostatnio była rzecznikiem w firmie zależnej od Urzędu Miasta – Gdańskich Inwestycji Komunalnych.

Adamowicz o Skorupce-Kaczmarek: („GW”): Zaprosiłem do współpracy nowe pokolenie, nową energię. Połączenie tej nowej energii, nowych pomysłów pani Magdaleny z doświadczeniem Antka Pawlaka wpłynie na korzyść wizerunku Gdańska i mojego.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *