Groził nożem ekspedientce

POMORZE/ŻUŁAWY. W sklepie spożywczym w Lisewie 16-latek awanturował się i groził nożem ekspedientce, gdy zamierzał ukraść towar. Młodzieniec był pijany. Trafił do Policyjnej Izby Dziecka w Gdańsku.

17 października br. po godz. 21 w Lisewie Malborskim w jednym ze sklepów spożywczych młody mężczyzna awanturował się i groził nożem ekspedientce. Natychmiast na miejsce skierowani zostali policjanci z ogniwa Patrolowo– Interwencyjnego Komisariatu Policji w Nowym Stawie.

Funkcjonariusze zauważyli pod sklepem agresywnego 16-latka, który nie reagował na ich polecenia. Policjanci obezwładnili 16-latka. W trakcie przeszukania znaleźli przy nim przedmiot przypominający kastet oraz nóż, którym miał grozić ekspedientce pozbawieniem życia.

Policjanci przebadali alkotestem zatrzymanego, okazało się, że był pijany, miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Nieletniego funkcjonariusze przewieźli do Policyjnej Izby Dziecka w Gdańsku. Mundurowi rozpytali szczegółowo pokrzywdzoną i świadka oraz przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzone będzie przez Sąd Rejonowy Wydział Rodzinny i Nieletnich w Malborku. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *