CZAS NA ZMIANY: Gdańsk potrzebuje szybkiego oczyszczenia z patologii

W MEDIACH. Mimo, że Gdańsk to główny bastion PO, poseł PiS Andrzej Jaworski widzi szanse na zwycięstwo. Ostatnie sondaże wskazują, że w wyborach prezydenckich w Gdańsku możliwa jest druga tura i realne jest zwycięstwo kandydata opozycji. Gdańszczanie mają już dosyć tych wszystkich afer i różnego rodzaju przekrętów, ale tez dokuczają im codzienne uciążliwości. Hasło „Czas na zmiany” wydaje się tutaj szczególnie właściwie” – powiedział portalowi Stefczyk.info Andrzej Jaworski, kandydat PiS na prezydenta Gdańska.

Gdańsk jest miejscem, gdzie w ostatnim czasie zaczęły się największe afery. Afery, których skutki dotknęły kilkunastu tysięcy Polaków, mówię o Amber Gold i aferze związanej z OLT Ekspress. Także w Gdańsku mamy aferę związaną z budową siedziby sądu, która została zakupiona przez ministerstwo sprawiedliwości bez żadnego przetargu. Pamiętamy także sędziego Milewskiego, gdańskiego sędziego, który był właściwie dyspozycyjny „na telefon” dla obecnej ekipy rządzącej — wylicza Jaworski sugerując, że Gdańsk potrzebuje szybkiego oczyszczenia z patologii.

I mimo, że to główny bastion PO, poseł PiS widzi szanse na zwycięstwo. Ostatnie sondaże, które były robione w Gdańsku mówią o tym, że w wyborach prezydenckich realna jest druga tura i realne jest zwycięstwo kandydata opozycji. To z kolei pokazuje, że Gdańszczanie mają już dosyć tych wszystkich afer i różnego rodzaju przekrętów, ale tez dokuczają im codzienne uciążliwości. Nie ma dróg bez dziur, nie ma chodników, które nie wymagałyby natychmiastowej naprawy. Są w centrum Gdańska budynki, gdzie toalety wciąż znajdują się na zewnątrz. To pokazuje, że jest pewna fasada, którą w Gdańsku Platforma Obywatelska zbudowała, ale za nią jest coś, czego powinniśmy się wstydzić, a nie coś, z czego możemy być dumni — mówi Jaworski.
(źródło: wPoltyce.pl)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *