Śmiertelnie ranił nożem kompana podczas libacji

GDYNIA. 60-letni mężczyzna jest podejrzany o śmiertelne zranienie nożem 50-letniego kolegi. Razem spożywali alkohol w mieszkaniu. Zranił kompana nożem, co doprowadziło do śmierci. 60-letni właściciel nożownik usłyszał zarzut dotyczący przestępstwa. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu po godzinie 17 dyżurny gdyńskiej komendy przyjął wezwanie od załogi karetki pogotowia ratunkowego dotyczące zgonu mężczyzny w jednym z mieszkań na terenie Chyloni. Na miejsce ruszyli natychmiast policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Kryminalni i śledczy zajęli się wyjaśnieniem przyczyny śmierci 50 – latka, który posiadał ranę zadaną ostrym narzędziem.

W trakcie policyjnych działań na miejscu przestępstwa, funkcjonariusze zatrzymali 60 – letniego właściciela mieszkania, w którym doszło do zdarzenia. Mężczyzna był nietrzeźwy. Policjanci ustalili, że pokrzywdzony i zatrzymany wspólnie spożywali alkohol, w tym czasie właściciel mieszkania zranił kolegę nożem, to doprowadziło do śmierci. 60 – latek trafił do policyjnego aresztu. Śledczy przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady kryminalistyczne.

Zatrzymany usłyszał zarzut śmiertelnego zranienia nożem 50 – letniego mieszkańca Gdyni. Grozi mu za to do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *