Znaleziono przy brzegu zwłoki ubranej kobiety – morderstwo czy samobójstwo?

ELBLĄG/JANTAR. Znaleziono zwłoki kobiety na plaży w Jantarze. Dryfujące przy brzegu ciało zauważył jeden z mieszkańców powiatu. Śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Malborku ustalają tożsamość  kobiety i okoliczności jej śmierci.

Dziś rano około godz. 6.30 dyżurny nowodworskiej jednostki policji otrzymał informację od jednego z mieszkańców powiatu o dryfujących w morzu ludzkich zwłokach. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że są to zwłoki kobiety.

Pod nadzorem Prokuratora z  Prokuratury Rejonowej w Malborku przeprowadzono oględziny miejsca ujawnienia zwłok oraz oględziny zwłok.

Wstępnie ustalono, że jest to ciało kobiety w średnim wieku, o szczupłej sylwetce i wzroście około 160 cm – 170 cm. Odzież w jaką była ubrana była w dobrym stanie. To: spodnie opinające koloru ciemnego, sweter luźny koloru niebieskiego, botki za kostkę sznurowane i dodatkowo zapinane na zamek od wewnętrznej strony – koloru brązowego, ciemna dłuższa kurtka z kapturem obszytym futerkiem, zielonkawy szalik.

Śledczy nie wykluczają, że ciało mogło pozostawać w wodzie przez dłuższy czas. Podczas wstępnych oględzin nie ujawniono przy ciele żadnych przedmiotów ani dokumentów mogących pomóc w identyfikacji zwłok.
Decyzją prokuratora ciało zostało przewiezione do prosektorium gdzie odbędzie się sekcja zwłok pozwalająca ustalić przyczynę zgonu.

Policjanci zbierają i weryfikują informacje mające na celu identyfikację zwłok i ustalenia okoliczności śmierci kobiety.

Osoby, które mogą mieć wiedzę na temat zaginięć kobiet odpowiadających opisowi znalezionych zwłok proszone są o kontakt z nowodworską jednostką policji pod nr telefonu 55 – 246 – 9272. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *