Nieprzytomny w zadymionym mieszkaniu – policjanci na kolanach

pol malbork akcja

MALBORK. Podczas akcji ratowniczej policjanci weszli do zadymionego mieszkania oknem. Poruszając się na kolanach zauważyli w gęstym dymie leżącego na łóżku nieprzytomnego mężczyznę. Wynieśli go z pomieszczenia i reanimowali…

Szybka i zdecydowana reakcja policjantów z Malborka prawdopodobnie uratowała życie 28-letniemu mężczyźnie. Policjanci po wejściu do zadymionego mieszkania udzielili pomocy nieprzytomnemu 28-latkowi.

Policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu w niedzielę (5 kwietnia br.) około godz. 21.50. Z mieszkania znajdującego się na parterze przy ul. Słowackiego w Malborku wydobywał się gęsty dym. Pomimo wielokrotnych prób, nikt nie reagował i nie otwierał drzwi. Policjanci rozmawiając z sąsiadami ustalili, że w mieszkaniu może ktoś przebywać.

Funkcjonariusze wybili szybę w oknie i dostali się do środka. Poruszając się na kolanach zauważyli leżącego na łóżku nieprzytomnego mężczyznę. Policjanci wynieśli z zadymionego pomieszczenia 28-latka i udzielili mu pierwszej pomocy. Powodem zadymienia okazał się pozostawiony na kuchence garnek. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *