Dachowanie na autostradzie, zginęła 43-letnia kobieta

pol wypadek dachowanie na a1

POMORZE. W wypadku drogowym na autostradzie A1 zginęła 43-letnia pasażerka suzuki. 4 osoby podróżujące samochodem zostały ranne. Do tragicznego zdarzenia doszło na autostradzie A1 w Klaszczewku. 52-latka jadąca suzuki w kierunku Gdańska zjechała na prawy pas ruchu i uderzyła w barierę energochłonną. Samochód dachował około 20 metrów i zatrzymał się na prawym boku.

W niedzielę (17 kwietnia br.) o godz. 13.21 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie, że na autostradzie A1 w Kleszczewku gmina Pszczółki doszło do wypadku drogowego.

Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gd. zabezpieczyli miejsce zdarzenia i kierowali ruchem. Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia, sporządził szkic sytuacyjny oraz oględziny samochodu biorącego udział w wypadku. Lekarz pracujący na miejscu wypadku drogowego stwierdził zgon 43-letniej pasażerki podróżującej suzuki.

Policjanci wspólnie z lekarzem medycyny sądowej dokonali oględzin miejsca wypadku oraz oględzin zwłok, które przewieziono do prosektorium w celu wykonania sekcji zwłok. Do szpitala trafiła 52-letnia gdańszczanka kierująca autem oraz trzech pasażerów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca suzuki jadąc autostradą A1 w kierunku Gdańska zjechała na prawy pas ruchu i uderzyła w barierę energochłonną. Samochód dachował około 20 metrów i zatrzymał się na prawym boku.

Kierująca była trzeźwa. Samochód odholowano na policyjny parking. Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny samochodu. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *