Cztery kobiety trafiły do szpitala

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W środę policjanci z ruchu drogowego cztery razy interweniowali na miejscach zdarzeń drogowych. W wypadkach poszkodowane zostały cztery kobiety, które trafiły do szpitala. Wśród nich była m.in. 27-letnia rowerzystka i 67-letnia pasażerka meleksa. Funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń.

O pierwszym wypadku policjanci z ruchu drogowego zostali powiadomieni po godz. 6.00 rano. Do zdarzenia doszło na ul. Słowackiego na wysokości ul.

Potokowej. Mundurowi natychmiast przyjechali na miejsce. Zabezpieczyli teren wokół miejsca zdarzenia, zrobili szczegółowe oględziny, rozpytali świadków oraz sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-letni kierujący toyotą yaris jadąc ul.

Słowackiego w kierunku Wrzeszcza zderzył się z przejeżdżającą przez przejazd dla rowerzystów 27-letnią kobietą. Rowerzystka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Zarówno 27-latka jak i kierowca toyoty byli trzeźwi.

Dwie godziny później mundurowi otrzymali sygnał o kolejnym wypadku.

Natychmiast przyjechali na miejsce i zabezpieczyli teren. Policjanci wstępnie ustalili, że 20-letni kierujący golfem jadąc ul. Żołnierzy Wyklętych na wysokości skrzyżowania z ul. Srebrniki nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w zatrzymującą się przed nim skodę, którą kierował 20-letni gdańszczanin. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała w postaci urazu kręgosłupa doznała  38-letnia pasażerka skody i przewieziono ją do szpitala. Funkcjonariusze sprawdzili również stan trzeźwości kierujących i ustalili, że byli trzeźwi.

Około południa policjanci interweniowali na Śródmieściu, gdzie podczas skrętu z ul. Aksamitnej w ul. Wałową z jadącego meleksa wypadła 76-letnia obywatelka Szwecji. Kobietę z urazem głowy pogotowie zawiozło do szpitala. 22-letni kierowca pojazdu wolnobieżnego był trzeźwy.

Po południu  funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o wypadku na obwodnicy trójmiejskiej. Po przyjeździe na miejsce zabezpieczyli teren wokół zdarzenia, zrobili szczegółowe oględziny, rozpytali świadków oraz sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-letnia kierująca samochodem peugeot jadąc w stronę Gdyni nie dostosowała prędkości do warunków ruchu i uderzyła w poprzedzający ją pojazd  toyota, który pchnięty uderzył w jadące przed nim renault megane. Dodatkowo kierująca peugeotem, po tym jak zderzyła się z toyotą, zjechała na pobocza i uderzyła w barierki znajdujące się po lewej i prawej stronie jezdni. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Do szpitala z obrażeniami kręgosłupa przewieziono 44-letnią kierującą renault.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *