Czołowo wjechał w ciężarówkę i zginął

pol zginał

CZŁUCHÓW. W wypadku drodze krajowej nr 22 w pobliżu miejscowości Rychnowy zginął 472-letni kierowca. Osobowy volkswagen sharan na prostym odcinku drogi zjechał na lewy pas ruchu i czołowo uderzył w prawidłowo jadący samochód dostawczy. Kierowca sharana zmarł, kierowca dostawczego volkswagena craftera został z poważnymi obrażeniami ciała zabrany do szpitala.

W miniona sobotę o godz. 4.30 człuchowscy policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr. 22 miedzy Rychnowami a Nieżywięciem, gdzie osobowy vw sharan zderzył się czołowo z dostawczym vw crafterem. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący sharanem 47-letni mieszkaniec Bobowa jadąc w stronę Chojnic na prostym odcinku drogi zjechał na lewy pas ruchu i czołowo uderzył w jadącego z przeciwnego dostawczego craftera. W wyniku zderzenia kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu, kierujący samochodem dostawczym, 52-letni mieszkaniec Przechlewa z poważnymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala w Chojnicach. Utrudnienia w ruchu trwały do godz. 8 rano.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zorganizowali objazdy, przesłuchali świadków zdarzenia, oraz przeprowadzili oględziny.

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *