Czołowo w drzewo – 54-letni kierowca poniósł śmierć

POWIŚLE.W miejscowości Dąbrówka Malborska doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący mercedesem nagle zjechał na pobocze a następnie uderzył w przydrożne drzewo. 54-letni kierowca poniósł śmierć.

Około godziny 18:15 dyżurny sztumskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło w miejscowości Dąbrówka Malborska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mercedesem, 54-letni mieszkaniec Malborka nagle zjechał na prawe pobocze i następnie czołowo uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący autem zginął na miejscu wypadku.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia przeprowadzili oględziny. Na miejscu pracował także technik policyjny, który wykonał dokumentację fotograficzną. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Sztumscy policjanci apelują o rozwagę i kierowanie się zdrowym rozsądkiem.Pamiętajmy, kierujący powinien zachować „szczególną ostrożność” polegającą na zwiększeniu uwagi i dostosowani prędkości do zmieniających się warunków i sytuacji na drodze w stopniu umożliwiającym szybkie reagowanie . Szybko zapadający zmrok i warunki atmosferyczne spowodowane porą roku i panującą zmienną aurą, mogą wpływać niekorzystnie na refleks i postrzeganie na drodze. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *