„Czołówka” w Nowym Klinczu, są ranni

KASZUBY. Do wypadku drogowego doszło w miejscowości Nowy Klincz. Kierujący samochodem marki peugeot jadąc w kierunku Nowej Karczmy, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka vw. Do szpitala trafił kierowca peugeota i pasażerka vw. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

W sobotę (09.05.2015 r.) przed godziną 13.00 kościerski dyżurny odebrał zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej nr 221 w miejscowości Nowy Klincz doszło do wypadku drogowego. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z wydziału ruchu drogowego zabezpieczali miejsce, a technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną i wykonał szkic sytuacyjny. Mundurowi zbadali stan trzeźwości kierujących samochodami, kierujący peugeotem był po użyciu alkoholu wynik 0,25 promila alkoholu, kierujący vw był trzeźwy.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 23-letni mieszkaniec Liniewa jadąc samochodem marki peugeot w kierunku Nowej Karczmy, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z vw. Kierowca peugeota i pasażerka vw z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *