Kierująca i dwie pasażerki ranne

CHOJNICE. Do wypadku drogowego doszło w miejscowości Klawkowo. Kierujący samochodem ciężarowym zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący samochód osobowy. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny pojazdów, dokumentację fotograficzną i zorganizowali objazdy.

Do wypadku z udziałem trzech pojazdów doszło na drodze wojewódzkiej 235. Kierujący samochodem ciężarowym z naczepą, który jechał w kierunku Brus zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący w kierunku Chojnic samochód osobowy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków ruchu i chciał uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem ciężarowym. W efekcie zderzenia do którego doprowadził, osobowa mazda uderzyła również w ten pojazd.

Kierująca osobowym autem 30-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego oraz jej dwie pasażerki zostały przewiezione do szpitala. Policjanci z Chojnic prowadzą postępowanie w sprawie wypadku i wyjaśniają jego okoliczności.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *