Bazar Bo Ze Wsi – zdrowe produkty, bez pośredników

Bazar Bo Ze Wsi w nowym miejscuGDYNIA. Znany i lubiany Bazar Bo Ze Wsi, na którym można się zaopatrzyć w ekologiczne i nisko przetworzone produkty, zmienia lokalizację w Gdyni. Przenosi się z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego do Centrum Gdynia Waterfront.

Po roku działalności w Gdyni, Bazar Bo Ze Wsi okazał się sukcesem. Klienci chętnie wracają i kupują świeże pieczywo, warzywa, mięso ryby czy kozie sery, do których produkcji nie użyto chemicznych ulepszaczy. A że wzrasta nasza świadomość w kwestii jedzenia i zależy nam na tym co podajemy na talerzu, to o ich uprawie można się dowiedzieć bezpośrednio od producentów. Na Bazarze pomijani są pośrednicy, więc można poznać rolników osobiście – powiedziała Sonia Zakrzewska, liderka projektu Bo Ze Wsi.

Zmiana lokalizacji wynika z potrzeb klientów, którzy chcieli częściej kupować zdrowe produkty. Do tej pory mogli to robić w czwartki, dlatego rynek przenosi się do dawnego Centrum Gemini przy ulicy Waszyngtona 21 i od 19 lutego, będzie można go odwiedzać 2 razy w tygodniu – w czwartki i soboty.

Wysłuchaliśmy sugestii klientów, które zebraliśmy za pomocą ankiety i przenosimy się w miejsce bardziej dogodne i lepiej skomunikowane – wyjaśnia Sonia Zakrzewska.

Bazar Bo Ze Wsi organizowany jest przez Koło Naukowe Strateg działające przy Uniwersytecie Gdańskim.

Bazar Bo Ze Wsi

  • 19 lutego, czwartek, godz. 13.00-18.00
  • 21 lutego, sobota, godz. 10.00-15.00
  • Centrum Gdynia Waterfront, ul. Waszyngtona 21

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *