Akademia Handlowa 50+

GDAŃSK. 12 września w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się konferencja upowszechniająca innowacyjny projekt „Akademia Handlowa 50+”.

Region Gdański NSZZ „Solidarność” w partnerstwie z Fundacją Gospodarczą i firmą Combidata zapraszają do udziału w Konferencji upowszechniającej innowacyjny projekt: „Akademia Handlowa 50+”. W jego efekcie opracowany został nowoczesny model potwierdzania i uzupełniania kompetencji zawodowych osób 50+ (w zawodach: sprzedawca i przedstawiciel handlowy).

Konferencja odbędzie się w dniu 12 września 2014 roku (piątek), w godz. 9.30 – 15.00, w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Trzy Lipy 3. Sala ABC w budynku C, poziom 0.

Opracowany model został przetestowany wśród przedstawicieli handlowych i sprzedawców oraz uzyskał pozytywną ocenę Regionalnej Sieci Tematycznej. Aktualnie trwa etap upowszechniania i wdrażania modelu. W założeniu może on być przeniesiony także na inne grupy zawodowe, np. na osoby zajmujące się szeroko pojętą obsługą klienta oraz z powodzeniem wykorzystany przez doradców zawodowych w publicznych i niepublicznych instytucjach rynku pracy.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma publikację z wypracowanymi w projekcie rozwiązaniami. W trakcie konferencji odbędą się wykłady oraz dyskusja panelowa.

Udział w konferencji jest bezpłatny!

Zgłoszenie uczestnictwa pocztą elektroniczną na adres e-mail: d.wasielewski@solidarnosc.gda.pl, telefonicznie na numer 58 308 42 31, bądź osobiście w siedzibie Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność”, 80-855 Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 24, pok. 130.

Rekrutacja prowadzona będzie do wyczerpania wolnych miejsc.

Głównym celem projektu jest opracowanie i przetestowanie innowacyjnego modelu walidacji i uzupełniania kompetencji zawodowych osób 50+ z województwa pomorskiego w zawodach: sprzedawca i przedstawiciel handlowy, w celu podniesienia ich adaptacyjności i mobilności zawodowej.

W fazie testowania modelu weźmie bierze 60 pracujących i niepracujących osób 50+ z województwa pomorskiego.

Okres realizacji projektu: 1 maja 2012 r. – 30 września 2014 r.

Więcej informacji o projekcie na stronie: http://www.akademiahandlowa.pl/

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

(źródło: solidarnosc.gda)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *