15-letni Wojtek wyszedł z domu z plecakiem wojskowy. Trwa akcja poszukiwawcza

gdansk-zaginiony-15-latek

GDAŃSK. Poszukiwany jest 15-letni Wojtek. Ostatni raz był widziany 8 grudnia i  ślad po nim zaginął.

Rodzina i policjanci z komisariatu I w Gdańsku poszukują 15-letniego Wojciecha W. z Gdańska. Nastolatek ostatnio widziany był 8 grudnia br. ok. godz. 9, gdy wychodził z mieszkania. Od tego czasu ślad po nim zaginął. W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionego prosimy o kontakt z Policją.

Z relacji rodziny wynika, że 15-letni Wojciech W. ostatni raz był widziany 8 grudnia br., gdy ok. godz. 9.00 wyszedł z mieszkania na Łostowicach. Do chwili obecnej nie powrócił do domu ani nie skontaktował się z rodziną.

Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 183 cm wzrostu, waży ok. 60 kg, ma krótkie włosy koloru ciemny blond, niebieskie oczy i twarz owalną. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie jeansowe, kurtkę typu płaszcz koloru ciemny granat, czarne rękawiczki i skórzane sznurowane buty z nubuku długości za kostkę. Zaginiony przy sobie posiada też plecak grafitowy wojskowy.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia 15-latka lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F, tel. (058) 32-16-722 lub pod numerem alarmowym 997 i 112.

 

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *