Zginął motocyklista – na prostej drodze wjechał w drzewo

pol pruszcz wypadek smiertelny kadr

PRUSZCZ GD. W wypadku drogowym zginął 24-letni motocyklista. Do tragicznego zdarzenia doszło na ulicy Lipowej w Pszczółkach. Kierujący hondą na prostym drogi zjechał do lewej krawędzi jezdni i uderzył w drzewo.

W czwartek (9 kwietnia br.) o godz. 19.01 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie, że na ulicy Lipowej w Pszczółkach motocyklista uderzył w drzewo. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze.

Lekarz pracujący na miejscu wypadku drogowego stwierdził zgon 24-letniego kierowcy.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni mieszkaniec Pszczółek jadąc hondą od strony Sobowidza w kierunku Pszczółek na prostym drogi zjechał do lewej krawędzi jezdni i uderzył w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, podróżował sam. Policjanci zabezpieczyli motocykl na parkingu policyjnym. Sekcja zwłok wykaże czy motocyklista był trzeźwy. Droga była zamknięta przez 3 godziny. Policjanci kierowali ruch objazdami.

W związku z rozpoczynającym się sezonem motocyklowym policja apeluje o zachowanie rozwagi w czasie jazdy jednośladami, zachowanie ostrożności podczas wykonywania manewrów oraz bezpieczną i zgodną z przepisami prędkość jazdy. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *