Zamordowany noworodek – na wysypisku. Policja poszukuje świadków

Zwłoki noworodka płci męskie znaleziono 5 maja 2014 r. na terenie sortowni odpadów komunalnych w Gdańsku. W tej sprawie toczy się śledztwo, które ma doprowadzić do postawienia zarzutów sprawcy morderstwa.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Śródmieście śledztwo w sprawie śmierci noworodka – chłopczyka

Jak dotychczas ustalono, dziecko urodziło się żywe, z ciąży donoszonej. Po urodzeniu było zdolne do  życia poza organizmem matki. Bezpośrednią przyczyną śmierci noworodka były obrażenia powstałe w obrębie głowy, wskutek urazu mechanicznego godzącego z bardzo dużą siłą na dużej powierzchni, w głowę.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje pomocne w ustaleniu rodziców dziecka. Informacje prosimy przekazywać do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, ul. Okopowa 15 tel. (58) 32-15-669; 32-15-445; 32-15-861; 0 800-677-777; e-mail: wds-kwp@pomorska.policja.gov.pl lub do najbliższej jednostki Policji.

Policja gwarantuje anonimowość osobom, które przekażą informacje związane z tą sprawą.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *