Zabił się na łuku drogi

POWIŚLE. W wypadku zginął 27-letni kierowca samochodu marki bmw. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę pomiędzy miejscowościami Stare Pole – Złotowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-letni kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze uderzył w drzewo i dachował. Mężczyzn poniósł śmierć na miejscu.

W sobotę (19 grudnia 2015 r.) po godz. 21 dyżurny malborskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na trasie pomiędzy Starym Polem a Złotowem doszło do wypadku drogowego. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu zdarzenia. Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, sporządził dokumentację fotograficzną i szkic sytuacyjny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27-letni kierowca samochodu marki bmw na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w drzewo, wjechał do rowu i dachował. Kierowca poniósł śmierć na miejscu. Samochód, którym podróżował został zabezpieczony na policyjnym parkingu do dalszych badań.

Policja przypomina, że o tej porze roku na drogach jest bardzo ślisko, wcześniej zapada zmrok, pada deszcz. W takich warunkach kierujący pojazdem powinien zachować szczególną ostrożność. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *