Zabił nożem swojego syna

POMORZE ZACH. Zatrzymano 60-letniego mieszkańca Główczyc podejrzanego o zabójstwo swojego 38-letniego syna. Jak ustalono, do tragedii doszło w trakcie awantury domowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna zmarł na skutek rany zadanej nożem. Za zabójstwo grozi od 8 lat do dożywotniego pozbawienia wolności.

O podejrzeniu zabójstwa, do którego doszło w jednym z domów w Główczycach poinformował policjantów dyspozytor pogotowia ratunkowego. Śledczy oraz Prokurator natychmiast udali się pod wskazany adres gdzie zastali załogę karetki i lekarza, który stwierdził zgon 38-letniego mężczyzny. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, że zmarł on na skutek rany kłutej powstałej przy użyciu noża.

Kryminalni zbierając dowody przestępstwa, zabezpieczali ślady i przesłuchiwali świadków. Wstępne ustalenia potwierdziły przypuszczenia, iż w mieszaniu tym doszło do awantury pomiędzy 60-letnim ojcem i 38-letnim synem. Podczas szarpaniny ojciec chwycił za nóż i ugodził nim swojego syna. Prokurator w trakcie oględzin miejsca zbrodni zadecydował o zabezpieczeniu zwłok do badań laboratoryjnych.

Ustalony sprawca trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy – miał 2 promile alkoholu w organizmie. Dzisiaj zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *