Wyszedł z domu, nie powiedział dokąd idzie

Zbigniew O

PRUSZCZ GD. POSZUKIWANY JEST ZAGINIONY 57-LATEK z Kaczek.
Policjanci z komendy powiatowej w Pruszczu Gd. poszukują zaginionego ZBIGNIEWA O., ur. 27 kwietnia 1957 r., zamieszkałego
Kaczki gmina Trąbki Wielkie. Mężczyzna po raz ostatni był widziany we wtorek 19 sierpnia 2014 roku. Tego dnia wyszedł z domu i dotychczas nie nawiązał kontaktu z rodziną ani znajomymi. Wszystkie osoby, które widziały Zbigniewa O. od chwili zaginięcia, bądź znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt  z policją.

ZBIGNIEW O. w dniu 19 sierpnia 2014 roku wyszedł z domu, nie mówiąc dokąd idzie i od momentu zaginięcia nie nawiązał kontaktu z rodziną ani znajomymi.
Rysopis zaginionego: wzrost około 190 cm, waga ok. 75 kg, krępa budowa ciała, włosy ciemne, oczy niebieskie, twarz pociągła, widoczne ubytki w uzębieniu, nos zniekształcony po złamaniu, na nosie widoczna blizna. Brak informacji o tym jak był ubrany w dniu zaginięcia.

Wszystkie osoby, które widziały Zbigniewa O. od chwili zaginięcia, bądź znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gd., ulica Wita Stwosza 4, tel: 058 78-54- 287 lub najbliższą jednostką Policji pod nr 997.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *