Wpadł w poślizg, śmierć poniosła matka rannego 2-letniego dziecka

POWIŚLE. W Przezmarku kierowca volkswagena prawdopodobnie jechał zbyt szybko, stracił panowanie nad autem i bokiem uderzył w drzewo. Podróżująca autem 19-latka oraz jej 2-letnie dziecko trafili do szpitala.

W niedzielę o godz. 14.00 dyżurny odebrał zgłoszenie, że w Przezmarku doszło do wypadku drogowego. Oficer dyżurny natychmiast skierował na miejsce policjantów oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Na miejscu wypadku technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Sprawdzono też stan trzeźwości kierowcy volkswagena.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 22-letni mieszkaniec gm. Stary Dzierzgoń prawdopodobnie jechał zbyt szybko wpadł w poślizg na jezdni pokrytej śniegiem i prawym bokiem auta uderzył w drzewo. Podróżująca z mężczyzną 19-latka w ciężkim stanie razem ze swoim 2-letnim dzieckiem trafili do szpitala. Kobieta w wyniku poniesionych obrażeń zmarła. Mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy. Okazało się, że kierował on autem, pomimo braku prawa jazdy.

Wczoraj mężczyzna usłyszał już zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym Prokurator na podstawie materiału i złożonych wyjaśnień oraz na wniosek policjantów zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *