Hondą w drzewo, zginęła 18-letnia pasażerka

KASZUBY. Policjanci z Sierakowic wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Golica. Honda, która podróżowały trzy młode osoby uderzyła w drzewo w wyniku odniesionych obrażeń zmarła 18-letnia pasażerka.

W sobotę po godz. 16 dyżurny Policji z Kartuz otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Golica na drodze wojewódzkiej 214.

Policjanci po przybyciu na miejsce wstępnie ustali, że 18-letni kierowca hondy jadąc w kierunku Mściszewic na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze gdzie uderzył w drzewo. W wyniku wypadku do szpitala trafił dwie osoby, 17-letni pasażer oraz 18-letnia pasażerka. Dziewczyna w wyniku poniesionych obrażeń zmarła.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku oraz pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny, zbierali ślady oraz ustalali świadków zdarzenia. Na miejscu pracował także technik policyjny, który wykonał dokumentację fotograficzną. Na chwilę obecną trwają czynności mające na celu ustalenie tożsamości ofiary wypadku. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *