Wjechała w drzewo – śmierć na miejscu

POMORZE ZACHODNIE. Do tragicznego wypadku drogowego doszło na trasie pomiędzy Gąbinem i Objazdą. Zginęła 30-letnia kobieta, kierująca samochodem volkswagen. Pojazd uderzył w drzewo.

Wczoraj rano oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymał zgłoszenie o tym, że na trasie pomiędzy Gąbinem i Objazdą miał miejsce wypadek drogowy. Policjanci ustalili, że kierująca samochodem volkswagen najprawdopodobniej na skutek utraty panowania nad pojazdem zjechała na przeciwległy pas jedni i uderzyła w przydrożne drzewo. 30-letnia kierująca tym samochodem poniosła śmierć na miejscu. 26-letnia pasażerka, w ciężkim stanie przetransportowana została do słupskiego szpitala gdzie nadal jest pod opieką lekarzy.

Okoliczności wypadku szczegółowo ustalali technicy kryminalistyczni i prokurator. W związku z powstałymi utrudnieniami, mundurowi organizowali także objazdy tak, aby zapewnić płynność i bezpieczeństwo ruchu. Policjanci apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność, skupienie oraz stosowali się do przepisów ruchu drogowego. Sprzyjające warunki atmosferyczne, niejednokrotnie prosty odcinek drogi i dobra nawierzchnia prowokować mogą do zbyt szybkiej i brawurowej jazdy. Rozwaga i wyobraźnia, a przede wszystkim zdrowy rozsądek przyczynią się do tego, że bezpiecznie dotrzemy do celu podróży. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *