W krzakach na pasku wieszał się, kobieta podtrzymywała samobójcę

GDAŃSK. We Wrzeszczu w krzakach młoda kobieta podtrzymywała mężczyznę próbującego się powiesić. Miał pasek z szyi…

Policjant z Komisariatu VII Policji w Gdańsku uratował 21-letniego gdańszczanina, który próbował targnąć się na własne życie. Funkcjonariusz razem z trzema kobietami udzielił mu pomocy, a gdy nie wyczuł tętna, rozpoczął reanimację. 21-letni mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu pod opieką lekarzy.

W miniony wtorek we Wrzeszczu, do policjanta z komisariatu VII podbiegła kobieta i powiedziała, że niedaleko w krzakach ktoś wzywa pomocy. Funkcjonariusz natychmiast pobiegł w to miejsce. Tam zobaczył młodą kobietę, która podtrzymywała mężczyznę próbującego się powiesić. Policjant od razu ruszył jej z pomocą i zdjął pasek z szyi niedoszłego samobójcy. Następnie położył mężczyznę na ziemię i sprawdził, czy oddycha. Nie wyczuł u niego tętna ani oddechu, więc rozpoczął masaż serca. W pewnym momencie dołączyła do policjanta kobieta, która także usłyszała wołanie o pomoc. Po przybyciu na miejsce karetki pogotowia akcję reanimacyjną przejęli ratownicy.

Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariusza i pomagających mu mieszkanek Pomorza mężczyzna przeżył. 21-latek został przewieziony do szpitala. (KWP Gdańsk)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *