W kieszeni miał woreczek z białym proszkiem

STAROGARD GD.  ZARZUTY ZA POSIADANIE AMFETAMINY. Zatrzymano 26-latka,  który posiadał przy sobie 28 gramów amfetaminy. Starogardzianin został doprowadzony  do miejscowej komendy, gdzie usłyszał zarzuty.

W czwartek  kilka minut po godz. 12 kryminalni uzyskali  informację o mężczyźnie, który może posiadać przy sobie narkotyki. Według  ustaleń policjantów miał on przebywać na jednym ze starogardzkich parkingów  samochodowych w centrum miasta. Funkcjonariusze natychmiast udali się na  miejsce, gdzie potwierdzili swoje ustalenia.

Podczas  kontroli osobistej okazało się, że 26-latek posiada w kieszeni woreczek z  białym proszkiem. Policyjny tester wykazał, że była to amfetamina.

Mężczyzna  został zatrzymany i doprowadzony do komendy, gdzie śledczy przedstawili mu  zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. W najbliższym czasie  mężczyzna stanie przed sądem, gdzie odpowie za popełnione przestępstwo.

Za  posiadanie środków odurzających Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii  przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *