Unikalny na rynku produkt: energia i usługi technologiczne online

enerega 1

POMORZE. Efekty współpracy Energi i Microsoft docenione. Z pierwszej w Polsce oferty łączącej sprzedaż energii elektrycznej  i usług technologicznych online skorzystało w ciągu roku blisko 50 tysięcy osób. To efekt partnerskiej współpracy Grupy Energa z liderem branży nowych technologii – firmą Microsoft. Ta innowacyjna usługa  została nagrodzona w konkursie „Liderzy Świata Energii” podczas Konferencji Energetycznej EuroPOWER.

Współpraca pomiędzy Energą i Microsoft przy zupełnie nowym podejściu do budowania oferty, w której łączy się energię elektryczną z usługą Office 365 jest innowacyjną ofertą dla klientów rynku energetycznego – napisali organizatorzy konkursu w uzasadnieniu.

To pierwszy taki produkt na rynku energetycznym w Polsce – połączenie w jednym pakiecie abonamentowym energii elektrycznej z usługami technologicznymi online.

W ramach oferty pod nazwą Energa 365 klient otrzymuje możliwość zakupu jednego z dwóch wariantów subskrypcji Office 365 za zaledwie 1 zł (Office 365 Personal lub Office 365 dla Użytkowników Domowych), z licencją sybskrypcyjną ważną przez 12 miesięcy od momentu aktywacji.

–  Klienci Energi wybierając ofertę nie tylko otrzymują unikalny na rynku produkt, ale także stają się ambasadorami użytkowania legalnego i bezpiecznego oprogramowania komputerowego. Jest doskonałą okazją na polskim rynku, aby upowszechniać technologie, które pozwalają zwiększać osobistą efektywność, po prostu czynić nasze życie choćby nieco łatwiejszym, a na pewno lepiej zorganizowanym – mówi Dariusz Kaśków, Prezes Zarządu Energa SA

Synergie oparte o usługi oferowane przez dostawców z różnych branż to znak rozpoznawczy cyfrowej transformacji. Energa, jako prekursor takiego podejścia, dołączyła do swojej oferty możliwość zakupienia pakietu Office 365. Rekordowa sprzedaż w tak krótkim czasie pokazuje, że połączenie dwóch, pozornie odległych, usług, przynosi doskonałe efekty – mówi Ronald Binkofski, dyrektor generalny polskiego oddziału Microsoft. – Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami z innych sektorów gospodarki tworzącymi dodatkową wartość dla klientów, dzięki wykorzystaniu usług Microsoft.

Odbiorca energii 2.0

Office 365 zapewnia klientom dostęp do usług w chmurze, co pozwala między innymi skutecznie zarządzać domowym budżetem czy tworzyć archiwa rodzinnych fotografii. Energa 365 to także pełny dostęp do popularnych aplikacji, takich jak Word, Excel, PowerPoint czy poczta Outlook. Klienci mają do dyspozycji narzędzia wspierające produktywność – OneNote, środowisko tworzenia baz danych – Access, czy platformę do tworzenia i zarządzania projektami także online – Publisher. Wszystkie dane są przechowywane na dysku w OneDrive o pojemności 1 terabajta. Użytkownicy mogą zapisywać swoje pliki w chmurze i korzystać ze zdalnego dostępu na wszystkich urządzeniach mobilnych – smartfonach, tabletach i urządzeniach 2w1.

Usługa Energa 365 została wyróżniona w konkursie „Liderzy Świata Energii” podczas konferencji EuroPOWER 2016 nagrodą Handlowiec Roku 2015.

energa 2

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *