Wyszedł z domu – bez śladu, miał zaburzenia pamięci

Gdansk - zaginiony Połeć

Publikacja danych poszukiwanego i jego zdjęcia – za zgodą Policji.

Komisariat V Policji w Gdańsku poszukuje 68-letniego Walentego P.  z Gdańska. Mężczyzna w minioną sobotę około godz. 20.00 wyszedł z  domu i do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną.

68-letni Walenty P.  w dniu 31 maja br. około godz. 20.00 wyszedł  z domu i do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z  rodziną. Mężczyzna ma zaburzenia pamięci.

Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 164 cm wzrostu, niebieskie oczy i włosy kręcone koloru siwego długości za uszy. Na środku brzucha posiada bliznę pooperacyjną o długości ok. 15cm. Mężczyzna nosi okulary w szarej oprawce.
W dniu zaginięcia ubrany był w szarą bluzę ze ściągaczem zapinaną na zamek, szary sweter w szarą kratę, popielate spodnie z brązowym skórzanym paskiem, dwie koszulki z krótkim rękawem koloru żółtego i beżowego oraz czarne klapki. Na prawej ręce zaginiony ma opaskę z danymi kontaktowymi do rodziny.
W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem V Policji w Gdańsku przy ul. Obrońców
Wybrzeża 19, tel. (058) 52-11-307, 52-11-222 lub pod numerem alarmowym 997 i 112.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *