Tragiczna szarpanina sąsiedzka. Zmarł 91-letni mężczyzna

SOPOT. Małżeństwo jest podejrzane o nieumyślne spowodowanie śmierci 91-letniego sąsiada. Pobitego mężczyznę znaleziono na klatce schodowej jednej z kamienic w Sopocie. Policjanci do czasu przyjazdu pogotowia reanimowali mężczyznę. Niestety, 91-latek zmarł.

Wczoraj sopoccy policjanci około godziny 16.30 otrzymali zgłoszenie o tym, że w kamienicy doszło do szarpaniny pomiędzy sąsiadami. Na miejscu policjanci oprócz zgłaszających interwencję mieszkańców kamienicy, zobaczyli leżącego na klatce schodowej mężczyznę, który nie oddychał. Funkcjonariusze rozpoczęli reanimację mężczyzny i prowadzili ją do czasu przyjazdu pogotowia. Niestety, pokrzywdzonego nie udało się uratować, 91-letni mieszkaniec Sopotu zmarł. Na głowie mężczyzny widoczne były obrażenia.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowała grupa operacyjno-procesowa, technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu medycyny sądowej. Policjanci zbierali i zabezpieczali ślady oraz rozmawiali z mieszkańcami i świadkami tego zdarzenia po to, aby ustalić jego przyczynę i przebieg.

W związku ze zdarzeniem policjanci zatrzymali kobietę w wieku 67-lat oraz jej 70-letniego męża jako osoby podejrzewane o nieumyślne spowodowanie śmierci 91-letniego mężczyzny. Nie wykluczone, że kwalifikacja przestępstwa zostanie zmieniona po ustaleniu dokładnej przyczyny zgonu mężczyzny.

Trwają czynności z zatrzymanymi do sprawy osobami. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *