Zabójcza awantura domowa. Zabił żonę i popełnił samobójstwo

pol-zabojstwo-starogard

KOCIEWIE. W wyniku awantury domowej w Starogardzie Gd. zginęło małżeństwo.  Przed domem policja znalazła zwłoki 46–letniej kobiety. W budynku przebywa jej mąż, który zamknął się od środka. Po siłowym wejściu na piętrze budynku mundurowi znaleźli ciało tego mężczyzny.

Rano, po godzinie 6 policjanci ze Starogardu Gd. zostali poinformowani o awanturze domowej, do której miało dojść na jednej z prywatnych posesji w centrum miasta.  Na posesji znaleziono zwłoki 46-letniej kobiety. Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze ustalili również, że na piętrze budynku przebywa jej mąż. Zamknął się od środka i nie reagował na wydawane przez mundurowych polecenia.

Na miejsce wezwano negocjatorów policyjnych oraz Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji. Dyżurny starogardzkiej komendy powiadomił również służby, które odcięły dopływ gazu do budynku. Po siłowym wejściu na piętro domu funkcjonariusze znaleźli zwłoki 45-letniego mężczyzny.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej oraz technicy kryminalistyczni. Funkcjonariusze sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady, które mogą okazać się pomocne przy wyjaśnianiu bliższych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. (KPP Starogard Gd.)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *