Super mecz: Real – Fiorentina. Powrót koleją za darmo?!

super mecz baner.png

Specjalna oferta PKP Intercity dla kibiców jadących na Super Mecz. Już 16 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się druga edycja Super Meczu – starcia Realu Madryt z włoską Fiorentiną. Z tej okazji PKP Intercity przygotowało specjalną ofertę dla wszystkich kibiców jadących na mecz pociągami.

Wystarczy posiadać bilet na Super Mecz 2014 oraz bilet kolejowy do Warszawy na przejazd w dniu 16 sierpnia 2014, aby z powrotem wrócić do domu zupełnie za darmo.

PKP Intercity zostało Partnerem Transportowym Super Meczu. Dzięki współpracy z organizatorem spotkania agencją PSP kibice spoza Warszawy jadący na mecz pociągiem będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej na tę okazję oferty.

Każda osoba z biletem wstępu na Super Mecz 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie, która kupi bilet na przejazd pociągiem TLK lub EIC w tym samym dniu może zupełnie za darmo wrócić pociągiem PKP Intercity do domu. Jest jednak kilka warunków.

Przejazd musi dotyczyć relacji do stacji Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna lub Warszawa Wschodnia. Podróżny musi zakupić bilet jednorazowy w klasie 2 pociągu TLK w wagonie z miejscami do siedzenia lub w klasie 2 pociągu EIC. Przejazd powrotny musi odbyć się w tej samej klasie, kategorii pociągu oraz tą samą drogą, którą kibic jechał na mecz, przy czym wyjazd z Warszawy powinien nastąpić najwcześniej o godzinie 23:00 w dniu Super Meczu, a najpóźniej o godzinie 16:00 w dniu 17 sierpnia 2014 r. Bezpłatny powrót jest możliwy poprzez okazanie zakupionego biletu do Warszawy wraz z biletem na Super Mecz i dowodem tożsamości.

Dodatkowo, podróżny może w kasie biletowej lub u konduktora w pociągu (bez opłaty za wydanie biletu) uzyskać nieodpłatną rezerwację miejsca.

Kibice mogą nabyć upragnione wejściówki za pośrednictwem strony www.super-mecz.pl oraz www.ebilet.pl. Z kolei bilety na przejazdy pociągami TLK i EIC można zakupić w kasach biletowych PKP Intercity, automatach biletowych oraz u konduktora pociągu.

Miesiąc po zakończeniu Mistrzostw Świata w Brazylii polskich kibiców czeka nie lada gratka. W sobotę 16 sierpnia zwycięzcy tegorocznej edycji Ligi Mistrzów pojawią się w Polsce, aby rozegrać towarzyskie spotkanie z czwartą drużyną minionego sezonu we Włoszech – Fiorentiną. Będzie to druga edycja Super Meczu, wyjątkowego wydarzenia piłkarskiego gromadzącego dziesiątki tysięcy kibiców na stadionie oraz miliony widzów przed telewizorami.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *