Śmiertelny wypadek. Czołowe zderzenie

pol smierc czluchow czolowe zderzenie

POMORZE ZACH. Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 22 między Barkowem, a Uniechowem. Kierowca audi na łuku drogi zjechał na lewy pas ruchu i czołowo uderzył w prawidłowo jadące bmw. Kierowca audi poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ustalają szczegóły wypadku.

Wczoraj o godzinie 6.45 rano człuchowscy policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 22 miedzy Barkowem a Uniechowem, gdzie samochód marki audi A3 zderzył się czołowo z pojazdem marki bmw X3. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze, oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 47-letni mieszkaniec Starogardu Gd. jechał audi w stronę Człuchowa, na łuku drogi z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na lewy pas ruchu i czołowo uderzył w jadące z przeciwnego kierunku bmw. Kierowca audi poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierowca bmw 45-letni mieszkaniec gminy Zblewo, został zabrany przez pogotowie do szpitala, był trzeźwy, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Droga krajowa nr 22 przez blisko 3 godziny była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy, zabezpieczyli miejsce zdarzenia, oraz przeprowadzili oględziny. Aktualnie ustalają przyczynę i szczegóły wypadku. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *