Wypłacał na skradzione karty. Jest sfilmowany, ale bezkarny

SŁUPSK. Poszukiwany jest sprawca czterech kradzieży kieszonkowych w jednej z galerii handlowych. Moment wypłaty pieniędzy ze skradzionej karty bankomatowej zarejestrowany został przez kamery monitoringu. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami. Funkcjonariusze zapewniają dyskrecję i anonimowość.

Policjanci z Komisariatu I Policji w Słupsku zajmują się sprawą kradzieży kieszonkowych w jednej z miejscowych galerii handlowych. Jak ustali śledczy, w grudniu 2014 roku w tej galerii doszło do co najmniej czterech kradzieży portfeli, a następnie wypłat pieniędzy z kart bankowych. Pokrzywdzeni słupczanie wycenili straty na kwotę o łącznej wartości 3 tys. zł.

Policjanci z Komisariatu I w Słupsku zajmując się tą sprawą zabezpieczyli zapisy monitoringu sklepowego i kamer bankomatów, z których wynika, iż związek z tymi przestępstwami ma przedstawiany mężczyzna. Na nagraniu widać jak sprawca usiłuje wypłacić pieniądze z kilku skradzionych wcześniej kart bankowych. Za to przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności .

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości wskazanego sprawcy, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji I w Słupsku, osobiście lub pod numerem telefonu 997/112 lub 59 8480658 / 59 8480618 oraz bezpośrednio z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Policjanci zapewniają dyskrecje i anonimowość. (KWP Gdańsk)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *