Śmiertelnie potrącona przez śmieciarkę

pol-starogard-smierc-kobiety

KOCIEWIE. Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginęła 78-letnia mieszkanka powiatu starogardzkiego doszło w miejscowości Pogódki. Kobieta została potrącona przez auto ciężarowe – śmieciarkę.

Wczoraj około godz. 09:00 dyżurujący przy telefonie alarmowym policjant otrzymał informację o wypadku drogowym, jaki wydarzył się w miejscowości Pogódki na ulicy Szturmowskiego. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze z pobliskiego posterunku wraz z technikiem kryminalistyki, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy 27-letni kierowca śmieciarki potrącił pieszą, która prawdopodobnie przechodziła na drugą stronę ulicy. Obrażenia jakich doznała 78-letnia kobieta okazały się śmiertelne.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Pracujący na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili oględziny pojazdu, a policyjny technik wykonał dokumentację procesową oraz zabezpieczył ujawnione ślady, które pomogą w wyjaśnieniu bliższych okoliczności tego tragicznego wypadku. (KPP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *