Sam matizem w drzewo – zasnął, zasłabł, zagapił się?

POWIŚLE. W wypadku zginął 19-letni mieszkaniec powiatu sztumskiego. Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Kościeleczki. Kierujący samochodem marki daewoo matiz zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w drzewo. Mężczyzna podróżował sam.

W sobotę ( 2 maja 2015 roku) około godz. 22.25 dyżurny malborskiej komendy odebrał zgłoszenie, że w miejscowości Kościeleczki doszło do wypadku drogowego. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu zdarzenia. Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, sporządził dokumentację fotograficzną i szkic sytuacyjny.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni kierowca samochodu marki dewoo matiz zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.

Kierowca pomimo udzielonej pomocy medycznej poniósł śmierć. Samochód, którym podróżował został zabezpieczony na policyjnym parkingu do dalszych badań.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Nie wiadomo czy młody kierowca zasnął, zasłabł czy zagapił się? (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *