Sale szkoleniowe w Gdańsku – ich znalezienie jeszcze nigdy nie było takie proste!

poland-890328_1920 sm

Gdańsk należy do najbardziej znanych miast turystycznych w Polsce. Bliskość morza, piękna Starówka, dobry dojazd zarówno samochodem, jak i pociągiem to atuty, które dostrzegają i doceniają organizatorzy wycieczek oraz inwestorzy. Miasto prężnie się rozwija i często jest brane pod uwagę jako miejsce szkoleń i konferencji. Sprawdźmy więc, jak tanio i szybko wynająć salę szkoleniową w Gdańsku.

Osoby odpowiedzialne za szkolenia często borykają się z problemem braku wystarczającej liczby wolnych pomieszczeń, które można zająć na cały dzień. Wielokrotnie też pojemność własnych – firmowych sal konferencyjnych, a także brak specjalistycznego wyposażenia nie pozwalają na pomieszczenie i zapewnienie wszystkim zainteresowanym optymalnych warunków do nauki. Wówczas konieczne jest poszukanie sali szkoleniowej, która idealnie odpowiadałabym potrzebom organizowanego eventu.

Gdzie szukać sal szkoleniowych w Gdańsku?

Najwygodniej jest rezerwować sale szkoleniowe w ośrodkach konferencyjnych lub hotelach. Dysponują one odpowiednim zapleczem i posiadają doświadczenie w organizowaniu spotkań dla większych i mniej liczebnych grup. Samodzielne szukanie odpowiedniej sali szkoleniowej jest jednak bardzo czasochłonne. Każdy z ośrodków trzeba najpierw wyszukać, potem się z nim skontaktować. A rzadko kiedy uda się wyjaśnić wszystkie szczegóły w czasie jednej rozmowy telefonicznej czy w pojedynczym mailu. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że nie wszystkie ośrodki mają rozbudowane strony internetowe, gdzie zamieszczone byłby zdjęcia obiektu czy chociażby poszczególnych sal szkoleniowych.

Przygotowanie szkolenia można znacznie skrócić korzystając z wyszukiwarki różnych sal szkoleniowych i konferencyjnych. Salerezerwacje.pl to portal, który powstał, by ułatwić pracę osobom odpowiedzialnym za organizację różnego typu spotkań. Baza obejmuje już 1300 obiektów w ponad 60 miastach w Polsce, w tym również w Gdańsku. Dzięki jasno określonym kryteriom wyszukiwania, które uwzględniają wszystkie wymagania organizatorów szkoleń można dosłownie w kilka minut znaleźć odpowiednie miejsce na szkolenie.

– W naszej bazie sal szkoleniowych w Gdańsku znajduje się 45 obiektów, które oferują różne sale szkoleniowe. Są to pomieszczenia wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia, mają też dostęp do wi-fi. Znajdują się w różnych częściach miasta, więc łatwo dobrać lokalizację, tak by dojazd na szkolenie był wygodny dla wszystkich uczestników – wyjaśnia Magdalena Dąbrowska z portalu salerezerwacje.pl.

Jak wynająć salę szkoleniową w Gdańsku online?

Zasada działania strony salerezerwacje.pl jest bardzo prosta. By wyszukać konkretną salę szkoleniową wystarczy tylko zaznaczyć Gdańsk w polu wyszukiwania, a następnie określić rodzaj sali i niezbędne wyposażenie. Można też zawęzić kryteria wyszukiwania i np. skoncentrować się jedynie na obiektach premium, bądź posiadających bezpłatny parking przy budynku czy udogodnienia dla niepełnosprawnych. Zakres udogodnień jest dość rozbudowany i obejmuje nawet sposób ustawienia krzeseł i ich rodzaj.

Szybkość rezerwacji, jasne koszty i dobry standard sal to nie jedyne plusy korzystania z rezerwacji sal szkoleniowych w Gdańsku online. Sale szkoleniowe w Gdańsku można wynająć nawet na pojedyncze godziny. Oznacza to, że opłata za użytkowanie sali obejmuje jedynie rzeczywisty czas, kiedy są w niej uczestnicy spotkania. To dużo bardziej opłacalne rozwiązanie niż praktykowany dotychczas zwyczaj wynajmowania sal na cały dzień lub ryczałtowej opłaty na minimalną liczbę godzin.

Portal oferuje też szereg praktycznych dodatkowych usług, z których często korzystają wynajmujący sale szkoleniowe. Są to np.: zapewnienie cateringu, transportu, fotografa, wydruk i rozłożenie materiałów szkoleniowych i obsługa hostess. Nie są też problemem różnie niestandardowe usługi, nieujęte w formularzu. Pracownicy portalu są elastyczni i dokładają wszelkich starań, by ich klient był zadowolony.

System rezerwacji sal szkoleniowych online jest szybki, wygodny i korzystny kosztowo. O tym, że się przyjął najlepiej świadczą liczby. Za pośrednictwem portalu zrealizowano już 20 000 godzin szkoleniowych, a zadowoleni klienci wracają przy okazji przygotowywania kolejnych spotkań. To zobowiązuje.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *