Rozbój w dyskotece – wisiorek na dokładkę

POWIŚLE. Policjanci z kwidzyńskiej jednostki zatrzymali dwie osoby, które są podejrzane o dokonanie rozboju. Sprawcy na początku marca br. w jednej z kwidzyńskich dyskotek zaatakowali 22-letniego mężczyznę i zabrali mu pieniądze, dokumenty i wisiorek. Prokurator wobec nich zastosował dozór policyjny.

Na początku marca br. w jednym z kwidzyńskich lokali rozrywkowych ok. godz. 2.00 w nocy doszło do rozboju. Pokrzywdzony 22-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego został zaatakowany przez innego mężczyznę, który uderzył go w głowę. Leżącej na podłodze ofierze dwaj sprawcy ukradli dokumenty, wisiorek oraz 1200 zł z portfela.

Policjanci zajmujący się tą sprawą na podstawie rysopisów sprawców ustalili ich tożsamość. W jednym z mieszkań na terenie Kwidzyna kryminalni zatrzymali podejrzewanych mężczyzn – mają 20 i 22 lat. Zostali doprowadzeni do miejscowej komendy i osadzeni w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Obaj usłyszeli zarzuty dokonania rozboju. Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *