Ranny 17-letni motorowerzysta. Uderzony przez toyotę

KARTUZY - WYPADEK Z UDZIAŁEM  (2)

KARTUZY. Do wypadku drogowego doszło w Borucinie. Kierujący toyotą zderzył się ze skuterem. W wypadku ranny został 17-letni motorowerzysta, który został przewieziony do szpitala. Policjanci apelują do uczestników ruchu drogowego o ostrożność i wzajemny szacunek na drodze.

Wczoraj ok. godz. 17 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Borucino. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skuterem 17-latek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej uderzył w bok jadącej prawidłowo toyoty.  W wyniku zderzenia ranny został kierujący skuterem, który śmigłowcem został przetransportowany do szpitala.

Policja przypomina: kierowcy jednośladów, w przeciwieństwie do kierowców i pasażerów samochodów, pozbawieni są jakiejkolwiek ochrony. Przy zderzeniu z autem mają nikłe szanse, by wyjść z takiego zdarzenia bez szwanku.

Policjanci apelują do uczestników ruchu drogowego o ostrożność i wzajemny szacunek na drodze. Jak zawsze aktualna jest też na drogach zasada ograniczonego zaufania w stosunku do innych uczestników ruchu.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *