Pracownik lotniska im. Wałęsy z hangarów magazynowych ukradł depozyty

GDAŃSK. Za kradzież z włamaniem odpowie 29-letni mieszkaniec Gdańska, którego zatrzymali policjanci z Suchanina. Mężczyzna pracując na terenie gdańskiego lotniska, włamał się do jednego z hangarów magazynowych i ukradł depozyty nieodebrane przez pasażerów. Policjanci odzyskali skradzione rzeczy o łącznej wartości ok. 20 tys. zł. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W piątek po południu na ul. Potokowej patrol policjantów z Suchanina, zatrzymał do rutynowej kontroli drogowej kierującego bmw 5. W trakcie sprawdzania auta, zobaczyli, że mężczyzna przewozi kilkadziesiąt laptopów, telefonów komórkowych i tabletów. Czujni policjanci postanowili sprawdzić znaleziony sprzęt. Funkcjonariusze szybko ustalili, że mężczyzna przewoził skradzione łupy. Zabezpieczony przez policjantów sprzęt elektroniczny pochodzi z jednego z hangarów magazynowych z gdańskiego lotniska. Rzeczy znajdowały się w depozytach pozostawionych przez pasażerów. Łączna wartość odzyskanych przedmiotów wynosi ok. 20 tys. zł.

29-letni mieszkaniec Gdańska został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, przyznał się i złożył wyjaśnienia.

Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *