Pokazał banknot do rozmienienia, wziął pienądze i uciekł

sopot-prawdopodobny sprawca kradzieży

Sopot -prawdopodobny sprawca kradzieży

SOPOT. Policja szuka sprawcy kradzieży pieniędzy z jednego z sopockich sklepów. Wczoraj do sklepu spożywczego wszedł młody mężczyzna pod pretekstem rozmienienia pieniędzy. Pokazał banknot, a następnie uciekł zabierając go wraz z tym, który dostał na wymianę od ekspedientki.

Policjanci z Sopotu szukają mężczyzny widocznego na zdjęciu, który wczoraj pod pretekstem, rozmienienia pieniędzy okradł ekspedientkę w sklepie spożywczym. Jak ustalili policjanci złodziej wszedł o godzinie 18.50 do jednego ze sklepów przy Al. Niepodległości i poprosił ekspedientkę o rozmienienie banknotu, który trzymał w dłoni. W momencie podawania mężczyźnie rozmienionych pieniędzy, złodziej wyrwał je z ręki kobiety i uciekł nie pozostawiając swojego banknotu.

Kamery w sklepie zarejestrowały zdarzenie oraz wizerunek prawdopodobnego sprawcy. Policjanci proszą wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają informację dotyczące wspomnianego zdarzenia, proszone są  o kontakt z policją (Sopot, ul. Armii Krajowej 112 a). Informacje przekazywać można pod nr tel. 58 52-16-274 lub przez oficera dyżurnego tel. 58 52-16-222 oraz za pomocą poczty elektroniczne na adres kmpsopot@pomorska.policja.gov.pl

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *