Pobici – do szpitala, napastnik – za kratkami

GDYNIA. Na gorącym uczynku pobicia dwóch mężczyzn w wieku 53 i 54 lat zatrzymali policjanci z Witomina 27-latka, który agresywnym zachowaniem spowodował u poszkodowanych obrażenia twarzy. Pobici mężczyźni trafili do szpitala, napastnik po obezwładnieniu został przewieziony do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili 27 – latkowi zarzuty pobicia, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawca był wcześniej notowany m. in. za włamania.

Dwóch mieszkańców Gdyni w wieku 54 – 53 lat zostało pobitych przez agresywnego 27 – latka z Gdyni. O zdarzeniu dyżurnego Policji zaalarmowali naoczni świadkowie, którzy obserwowali bójkę i precyzyjnie wskazali mundurowym miejsce zdarzenia.

Policjanci z komisariatu w Witominie natychmiast ruszyli na miejsce. Obaj poszkodowani wymagali pomocy medycznej, w pobliżu miejsca pobicia funkcjonariusze zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 27 – letni mieszkaniec Gdyni, już wcześniej notowany za przestępstwa, m. in. za włamania.

Po zatrzymaniu napastnik trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty uszkodzenia ciał obu pokrzywdzonych, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *