Ostatki dla zakochanych w Filharmonii Bałtyckiej

koncert olowianka19
GDAŃSK. Koniec karnawału zbliża się wielkimi krokami. Filharmonia Bałtycka proponuje spędzenie dni poprzedzających Wielki Post w gorących kubańskich rytmach i prawdziwie karnawałowej atmosferze na ostatnim w tym roku Balu Gdańskim, który odbędzie się w walentynkowy wieczór.
Gwiazdą ostatniego koncertu balowego będzie Jose Torres i jego zespół Havana Dreams. Program tego wieczoru powinien szczególnie przypaść do gustu zakochanym…

Bale Gdańskie swoją formułą nawiązuje do najpopularniejszych koncertów karnawałowych odbywających się co roku w Wiedniu. Po każdym koncercie publiczność ma okazję uczestniczyć w bankiecie, podczas którego można rozkoszować się dobrą kuchnią oraz potańczyć przy muzyce granej na żywo i widokiem na przepływającą Motławę

 

Z uwagi na fakt, że ostatni z Balów Gdańskich  przypada w tym roku na sobotę 14 lutego kubański Artysta JOSE TORRES wraz ze swoim zespołem zaprosi publiczność w romantyczną muzyczną podróż podczas której zaprezentuje najpiękniejsze piosenki o miłości.
Kubańska muzyka znana jest z urzekających tematów; m.in. z filmu Buena Vista Social Club, jak „Dos Gardenias para Ti” czy „Silencio”. Podczas koncertu 14 lutego pojawią się także inne znane tematy miłosne, jak „Amor, amor” Julio Iglesiasa, „Como fue”, „Lagrimas Negras”.
Całość uzupełni para taneczna prezentując różnorodność niemal wszystkich stylów w tańcu m.in. zobaczymy gorącą, zmysłową kubańską Salsę, wytworne Son i ChaChaCha, Mambo oraz romantyczne Bolero.

Po koncercie zapraszamy na bal w Salonie Gdańskim, podczas którego wieczór umili gościom zespół Standard Acoustic.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *